Villaggio Le Bricole – ITA

1 858 

Poptat ubytování

Katalogové číslo: 5389. Kategorie: Štítek:

Popis

Villaggio Le Bricole

Popis:

 Letní dovolená u moře v moderním villaggiu Le Bricole***

 • 7 nocí v apartmánech Le Bricole
 • Písečná pláž cca 250 m od ubytování
 • Široká nabídka sportovního a kulturního vyžití v nedalekém Lido di Jesolo
 • Tipy na výlety – Benátky, zoologická zahrada Punta Sabbioni, aquapark Aqualandia v Lido di Jesolo, výlet pirátskou lodí Jolly Roger

Malebné letovisko Cavallino ideální pro rodinnou dovolenou nedaleko Lido di Jesolo

Malé a klidné letovisko Cavallino leží na poloostrově Cavallino Riviera, které odděluje Jaderské moře a benátskou lagunu. Toto letovisko ještě není tolik navštěvováno jako např. sousední Lido di Jesolo, a proto si zde můžete užít klidnou dovolenou bez přeplněných písčitých pláží. Pro Cavallino jsou typické hlavně skvěle vybavené prázdninové resorty pro rodiny s dětmi. Od letoviska Lido di Jesolo je odděleno řekou. Jesolo i Cavallino jsou ideálními místy pro ty, kteří hledají nejen moře a dlouhé písečné pláže, ale i spoustu rozptýlení – přes den lákají aquaparky a jiné zábavní parky, dlouho do noci pak zůstávají otevřené kavárny, restaurace a obchůdky. Cavallino je pojmenováno podle koní (cavallo = kůň), které se tu dříve chovali.

Ubytování ve vilové vesničce Le Bricole***

Le Briccole je vilová vesnička složená z malých dvoupodlažních domků umístěných pouze cca 250 m od pláže. Lido di Jesolo je vzdáleno 2 km a Cavallino 3 km. Obchody a restaurace se nachází v blízkosti ubytování. Hostům je k dispozici bazén, který je otevřený od začátku června do poloviny září (během odpolední siesty uzavřen) Parkování je zdarma (dle dostupnosti, nelze předem rezervovat. Možné je zapůjčení WiFi modemu za poplatek 30 €/týden (nutno vyžádat při rezervaci). Modem má 15-20 giga (není možné jakékoliv stahování a streaming). Klienti jsou za toto zařízení zodpovědní po celou dobu pobytu a v případě ztráty či škody bude účtován poplatek od 20 do 75 EUR.

Apartmán Trilo 4/6
 – pro 4 až 6 osob, vybaven vlastním sociálním zařízením, 2 ložnicemi se 2 lůžky (1 ložnice může být vybavena 2 lůžky a přistýlkou), obývacím pokojem s pohovkou pro 1 nebo 2 osoby, kuchyňským koutem s lednicí, SAT/TV, klimatizací. Apartmány v 1. patře mají balkon a v přízemí terasu.

Stravování

 • Stravování probíhá ve vlastní režii. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem.

Pozvolný vstup do vody a mělké moře – ideální volba pro děti a neplavce

Pláž v Cavallinu je několik kilometrů dlouhá. Cesta od ubytování na pláž je dlouhá přibližně 250 m. Plážový servis není zahrnut v ceně zájezdu. Vstup do vody je velmi pozvolný, což je ideální pro děti a neplavce.

Sport, zábava a výlety


Sport


Jelikož je Cavallino je malé letovisko, doporučujeme vyhledat sportovní vyžití v sousedním středisku Lido di Jesolo. Sousední Lido di Jesolo nabízí pestrou paletu sportovních aktivit. Samozřejmostí jsou vodní sporty jako klasická šlapadla, skútry, vodní lyže, potápění nebo jachty a rybaření. Letovisko je také vhodné na projížďky na kole a kolečkových bruslí a nadšence tenisu a golfu čeká řada tenisových kurtů a golfové hřiště.

Zábava

Centrum Cavallina je opravdu malé, a proto doporučujeme za zábavou opět zavírat do letoviska Lido di Jesolo. Za návštěvu rozhodně stojí aquapark Aqualandia, který byl už mnohokrát vyhlášen jako nejlepší aquapark v Itálii. Vyzkoušet si tu můžete řadu skluzavek, ale hlavně jednu z nejvyšších a nejrychlejších nazývající se Captain Spacemaker, na které je možné dosáhnout rychlosti 100 km/h. Za zmínku také stojí mořský svět Sea Life, kde mimo jiné můžete projít tunelem mezi žraloky nebo Tropicarium park. Mimo tato lákadla se v letovisku nachází několikakilometrová nákupní třída, mnoho obchůdku, barů a restaurací. Lido di Jesolo nabízí rušný noční život i kulturní vyžití.

Tipy na výlety

Každý den v hlavní sezóně z pláže v Cavallinu odplouvá na okružní plavbu pirátská loď Jolly Roger. Během hodinu a půl dlouhé plavby se z dětí i dospělých stanou pravá piráti, kteří mají jak tetování, knírek i šavli. Během plavby budete pronásledovat podél pobřeží nepřátelské galeony a bojovat o poklad. Nedaleko Cavallina se nachází Punta Sabbioni odkud vyplouvá vodní linka do Benátek. Linka jezdí několikrát za hodinu a za půl hodiny Vás vysadí na náměstí sv. Marka v Benátkách. Dále doporučujeme navštívit soukromou zoologickou zahradu Punta Verde, kde se nachází i farma s malými zvířaty. Možností kam na výlet je v této oblasti opravdu mnoho.

Důležití informace

 • Check-in od 16.00, check out 9.00 – 10.00
 • Povinná vratná kauce 200 €/apt.
 • Závěrečný úklid si klienti provádí sami, v opačném případě (např. špatně uklizený apartmán), hradí 50€
 • Povlečení na vyžádání při rezervaci za poplatek 12 €/os.
 • Ručníky nejsou k dispozici
 • Postýlka na vyžádání při rezervaci za poplatek 30 €/týden
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni
 • Check in i check out se provádí v agentuře BELMONDO na adrese: Via Silvio Trentin 69 – 30016 Lido di Jesolo VE. Do apartmánu se klienti dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, agentura je vzdálená cca 5 km

Další informace

Typ: