Apartmány Regina – ITA

4 526 

Poptat ubytování

Katalogové číslo: 5205. Kategorie: Štítek:

Popis

Apartmány Regina

Popis:

Lyžování v pohádkových Dolomitech! Ubytování v apartmánovém domě na břehu překrásného jezera Alleghe

  • Ubytování v apartmánech pro 2 – 7 osob
  • Vlastní stravování
  • Překrásné jezero Alleghe jen 50 m
  • Ski areál Civetta 800 m
  • 80 km sjezdovek
  • Snowpark
  • Vlastní doprava

Pojeďte lyžovat do jedné z nejkrásnějších oblastí Alp!

Italská Civetta patří mezi 12 vyhlášených lyžařských středisek oblasti zvané Dolomiti Superski. Je umístěna v pohádkové krajině mezi skalními masivy Monte Civetta (3 220 m n.m.) a Monte Pelmo (3 168 m n.m.). Naleznete zde celkem 80 km perfektně upravených sjezdovek převážně střední náročnosti. Na své si zde přijdou i milovníci snowboardu a freestyle. Součástí střediska jsou snowparky, jimž kraluje nejstarší snowpark v Alleghe. Parádní zážitky z nočního lyžování slibuje moderně osvětlená sjezdovka v Zoldo.

Ubytování v apartmánovém domě Regina jen pár kroků od úchvatného jezera

Apartmány Regina se nachází jen 50 m od jezera Alleghe. Skiareál Civetta leží cca 800 m od apartmánového domu, stejně jako centrum vesničky Alleghe. Skibus zastavuje 100 m od domu. Nabízí bezplatné parkoviště, WiFi připojení a úschovnu lyží. Moderní apartmány jsou vybaveny dřevěným nábytkem, TV, kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, lednicí a kávovarem. Check in od 17.00 hod. do 19.00 hod. v agentuře Dolomittissime (Piazza Kennedy 11, 32 022 Alleghe), check out do 9.00 hod. v apartmánech.

Bilo 4 – apartmány se nachází v přízemí, 2-lůžková ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna.

Trilo 4 – ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice s oddělenými lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem, koupelna, balkon s výhledem na jezero.

Trilo 4 se dvěma koupelnami – ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, druhá ložnice s oddělenými lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem, druhá koupelna, balkon s výhledem na jezero.

Trilo 6/7 – apartmán ve 4. podlaží, je rozdělen na 2 patra. V prvním patře 2-lůžková ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelna a balkon s výhledem na jezero. Ve druhém patře v podkroví se nachází další 3 lůžka.

Trilo 6/7 se dvěma koupelnami – apartmán ve 4. podlaží, je rozdělen na 2 patra. V prvním patře: 2-lůžková ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, druhá koupelna a balkon s výhledem na jezero. Ve druhém patře v podkroví se nachází další 3 lůžka.

Stravování je vlastní. Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu.

Informace o skipasech

V ceně zájezdu není zahrnut skipas a v CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. Od 1.1.2018 se v Civettě platí povinná pobytová taxa 1 €/os./den.

Další informace

Typ: